Aktualności

Medale czekają !!! :)

15 kwietnia 2016

Medale czekają !!! :)

Wszyscy będziemy wygranymi.
Wszyscy będziemy bohaterami.
(...)
To dla Was Drodzy Biegacze!!!

 


 

PUNKT Z WODĄ

14 kwietnia 2016

PUNKT Z WODĄ

Koleżanki i Koledzy ! Drodzy Biegacze !
Uprzejmie informujemy, że w trosce o Wasze zdrowie w Darłówku Zachodnim - ok. 5,5 km naszej trasy przygotowaliśmy punkt z wodą.
Pijemy i gonimy dalej 

Szczegółowa lokalizacja - na wysokości Casa Nostra Pizzeria

 


 

Startujemy za 4 dni

13 kwietnia 2016

Startujemy za 4 dni

Zobaczmy więc jak wygląda nasza trasa w km od 4 do 7. 
Biegniemy w Darłówku Zachodnim i Darłówku Wschodnim. To dwie dzielnice turystyczne naszego miasta. Równolegle do trasy biegu w odległości około 300 m szeroka piaszczysta plaża i Morze Bałtyckie. Już dziś zapraszamy wszystkich na letni wypoczynek właśnie w Darłowie. 
Charakterystycznym punktem na trasie będzie przebiegnięcie mostem im. Kapitana Witolda Huberta. 
Trasa w Darłówku w obu jego częściach jest idealnie płaska. W większości otoczona lasem. Będziecie tu jednak musieli zwalniać na zakrętach i przyspieszać na prostych. 
Pamiętajcie przy Biedronce skręcamy w lewo łukiem trasą jezdni i biegniemy ul. Plażową. Po około 200 m za skwerem ekologów skręcamy w prawo w ulicę Helską. 
UWAGA nie wolno Wam w tym miejscu biec na skróty łukiem w kierunku ul. Helskiej. To zabronione !!! Oszukasz to nie dostaniesz medalu. Helską biegniecie jakieś 300 m żeby potem skręcić w prawo w ulicę Dorszową, która po 150 m doprowadzi Was do ul. Władysława IV. 
Władysława IV do główny deptak w Darłówku Zachodnim – nawierzchnia z kostki betonowej, na trasie ławki, kosze i inne elementy małej architektury, ale pozostawiamy Wam jakieś 10 metrów „szerokość biegowej”. Po 200 metrach jesteście na moście. Tu podbieg na początku i końcu – ale raczej nie stanowić będzie on problemu. Patrząc na lewo i prawo w całej swojej szerokości teren Portu Morskiego w Darłowie.
Za mostem ulicą Kąpielową biegniecie jakieś 250 metrów by skręcić w ulicę Słowiańska. (SKRĘT W LEWO).
UWAGA!!! W PRZYPADKU OPADÓW DESZCZU TEN ODCINEK MOŻE BYĆ ŚLISKI. SUGERUJE SIĘ POKONANIE GO ŚRODKIEM JEZDNI Z UWAGI NA SPADKI. Patrz rys.
Na ul. Słowiańskiej – długa prosta (około 1 km) w bruku – można a nawet trzeba dostać ZaDyszki.
go go go 
- Organizatorzy -

Startujemy za 4 dni Startujemy za 4 dni